Kontakta oss på Traryds Metall AB.

Antti Lehtonen
Styrelseordförande

Antti.Lehtonen@trarydsmetall.com
-
+358-500421118

Håkan Johansson
VD

Hakan.Johansson@trarydsmetall.com
0433-74 881
070-332 00 07

Peter Eriksson
Kvalitets- och miljöchef

Peter.Eriksson@trarydsmetall.com
0433-74 886
070-547 48 86

Richard Johansson
Produktionschef

Richard.Johansson@trarydsmetall.com
0433-74 883
070-26 88 145

Martina Hagen
Marknad/Administration

Martina.Hagen@trarydsmetall.com

0433-74 884
076-231 32 31

Nathalie Johansson
Ekonomi/Administration

Nathalie.Johansson@trarydsmetall.com
0433-74 885
072-23 74 885

Michael Wiberg
Inköp & Underhåll

Michael.Wiberg@trarydsmetall.com
0433-74 882
070-62 16 026


Välkommen till oss!


Klicka här för större karta samt möjligheter till vägbeskrivning.

Våra samarbetspartners:
  1. Traryds Metall AB
  2. Gränsvägen 4, 287 34, Strömsnäsbruk, Sverige
  3. email: info@trarydsmetall.com
  4. tel: 0433-74880
  5. fax: 0433-21602